Alemdag Amana Servisi

2569 görüntüleme

Alemdag Amana Servisi 0850 305 1 321

Alemdag Amana Servisi olarak kültürümüzün bir parçası olan şeffaflık ilkemiz gereği tarafımıza iletilen tüm şikayetleri kategori bazlı inceliyoruz. Tespitten çözüme tüm aksiyonları ve oluşturduğumuz müşteri memnuniyetini, bizlerle beraber takip edebilirsiniz.

Sorunlarınız varsa birlikte çözelim! IKINOX bünyesinde hizmet vermiş olduğumuz ürünler;

  • Kurutma makinası.
  • Bulaşık makinası.
  • Çamaşır makinası.
  • Buzdolabı.
  • Derin dondurucu.
  • Ocak .
  • Davlumbaz.

Alemdag Amana Servisi; Profosyenel teknik alanda yapılanlar işlemler bir yıl garantilidir. Aynı gün servis hizmeti vermekteyiz. Orjinal ekipman ve yedek parça kullanılır. Uygun fiyata tamir veya onarımlarınızı sağlarız. Alemdag Amana model beyaz eşya kombi ürünlerinizin garantili ve uzman servisi personeliyle tamiratını bakım ve onarımlarını yapıyoruz.
Alemdag Amana Servis

ÇEKMEKÖY dahil komşu mahalleler için yapılan işçilik ya da değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir. IKINOX müşteri mağduriyeti yaşatmaz! HIZLI VE YERİNDE SERVİS anlayışıyla, talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşarak sorunu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale eder, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınır.
Alemdag Amana Buzdolabı Servisi

Alemdag Amana Servisi geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz. Parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme bahaneler IKINOX servisi hizmetinde bulunmamaktadır. GÜVENİLİR & TECRÜBELİ Servisi ile yılından günümüze kadar gelmiştir. Çalışanlarımız asgari beş, azami on beş yıllık teknik tecrübeye sahiptir.

Gerekli teknik bilgiye sahip olduğu kadar genel nezaket kuralları konusunda da bilinçlidir. RANDEVULU SERVİS talep ettiğiniz gün ve saatte sizi ziyaret ederek cihazınızın onarımını gerçekleştirir, sizin saatlerinize uyum gösterir.

Alemdag Amana Servisi 0850 305 1 321