Küppersbusch servis

2569 görüntüleme

Küppersbusch servis

Kuppersbusch Servis,Firmamız beyaz eşya türünde üretimi yapılan tüm ev eşyalarının bakım, tamir ve yedek parça servis hizmetleri veren bir kuruluştur. Uzman kadrolardan oluşan ve ankastre servisi hizmetleri veren ekibimiz, profesyonel çalışma alışkanlığına sahip bir yapıda faaliyetlerini sürdürmektedir. Ev hanımlarının en büyük yardımcısı olan beyaz eşya türündeki tüm cihazlarınızın, arıza ve bakım işlemlerini en kısa sürelerde yaparak kalıcı çözümler üretiyoruz. Ev yaşamında en sık kullanılan eşyalar, yaygın deyimiyle beyaz eşyalardır. Beyaz eşyalar genellikle, mutfaklarda gereksiz yer kaplamasın ve görsel olarak şık görünümlere sahip olsunlar diye, genellikle mutfaklarda özel gömme bölmelere yerleştirilir. Bu şekilde dizayn edilen eşyalara ankastre ürünler adı verilir. Herhangi birinin arızası durumunda, mutfaktaki çalışma düzeni bozulur ve yapılan işler aksamaya başlar.

Küppersbusch servisi

Mutfakta sürekli olarak yağlanan ocak ve davlumbazlar, kireçli sular sebebiyle arızalanan mutfak eşyaları belirli dönemlerde bakım yapılmadığı takdirde kalıcı sorunlara sebebiyet vermektedir. Piyasa değeri oldukça yüksek bu eşyalar, gerekli önem verilmediğinde ekstra ekonomik zararlara sebebiyet vermektedir. Ev hayatında yüksek öneme sahip olan bu tür eşyaların arıza veya bakımı için ankastre servisi aradığınızda, firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır. Firmamızın bünyesinde bulunan uzman personellerimiz en kısa sürelerde bakım ve onarım işlemlerini yaparak sorunlarınızı çözmektedir. Geniş servis olanaklarımız ve her tür model ankastre ürünlerin montaj ve tamiri en uygun fiyatlarla en kısa sürelerde yapılmaktadır.

İstanbul Küppersbusch servis

Ekonomik olarak önemli bütçelerle sahip olduğunuz bu tür eşyaların bakım ve onarımında, mutlaka uzman firmalarla temasa geçmelisiniz. Çünkü piyasada bu tür eşyaların teknik özelliklerinden bihaber olarak çalışan ve merdiven altı diye tabir edilen kişiler, tamiri mümkün olmayan aksaklıklara sebebiyet vermektedir. Yaşanan sorunların üzerine, bir de uzun süre eşyalarınızın tamirinin gecikmesi eklenince, evlerdeki tüm mutfak görevleri aksamaktadır.

Kuppersbusch servis

Ankastre servisi olarak hizmet veren firmamız, bünyesinde tüm beyaz eşyaların teknik yapısına son derece vakıf personeller ile hizmet vermektedir. Haftanın her günü 7/24 hizmet veren firmamızın, iletişim numaralarından veya internet adresimizden bize ulaşarak, yaşadığınız sorunlar ve çözüm yolları ile ilgili bilgi alabilirisiniz.