Ataşehir Franke Servisi

2569 görüntüleme

Ataşehir Franke Servisi

7/24 hizmet aynıgün servis hizmeti beyaz eşya teknik servisi anlamında uzman kadrosu ile destek veren bir kuruluştur. Teknik servis kalitesini her geçen gün arttırmak için elemanlarına yeni çıkan teknolojiler hakkında eğitimler vermektedir. Bu eğitimler sayesinde Ataşehir Franke Servisi , olarak elemanları yeni çıkan teknolojiler ile yoğurulup sizlere kusursuz bir tamir ve bakım servisi sunmaktadır.

ozel İstanbul Anadolu yakası servis ağımız her geçen gün Gelişen Ankastre Mutfak agımızla,ankastre bulaşık makinesi servisi,ankastre bulaşık makinesi servisi,ankastre buzdolabı servisi,ankastre fırın servisi,ankastre ocak servisi,ankastre davlumbaz servisi,ankastre aspıratoe servisi,Ataşehir franka Ankastre Servisi,daha çok büyümekte ve gün içerisinde talebiniz doğrultusunda mobil araçlarımızı yönlendirebilmekteyiz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolapları insan hayatını kolaylaştıran yiyecek ve içeceklerimizin taze kalmasını sağlayan evlerin vazgeçilmezi haline gelen en önemli beyaz eşyadır. Ataşehir Franke Servisi, buzdolabınızın  Ankastre buzdolabınızın Sıtatikse içbakımı ve temizlik dikkatli yapılması gerekir nofros dada aynı iç bakım onemlidir kotu kokular yiyeceklerinizi boza bilir bu bakteriler hasta olmanıza sebep olabilir anti bakteriyel bakım urun lerimizle duzenli bakım yapılması gerekir en profesyonel bir şekilde servis imkânı sunmaktayız.ikinox.com

Çamaşır Makinesi Servisi

Eski nesiller bilirler ki çamaşır yıkamanın ne kadar zahmetli ve emek gerektiren bir iş olduğunu . Gelişen teknoloji ile birlikte bu sorun ortadan kalkmış ancak elektronik eşyaların bozulma sorunlari patlak vermiştir. servisi ile bozulan çamaşır makinenizin bakım onarıma dikkat edilmesi gerekir kirec boruları catlatır kirec onleyici urunlerimizle makinanızı koruyoruz masrafınızı minimuma indiriyoruz Bölge Servisi,sorununun çözümü bir telefon kadar uzağınızda .

Bulaşık Makinesi Servisi

Annelerinin kızlarına ilk öğrettiği ev islerindendir bulaşık yıkamak gelişen teknoloji ile bu geleneğin yerini bulaşık makineleri almış ve insan hayatına büyük kolaylık sağlamıştır. Az su tüketimleriyle çoğu evin gözdesi haline gelse de bu makinelerinde servis görmeleri kaçınılmaz sonlarıdır Ataşehir bulaşık makinenizin bakımını en mükemmel şekilde gerçekleştirir.

Fırın Servisi

En güzel yemekler fırında pişer . Fırınınızın sizi yarı yolda bırakması ise çok acı bir durumdur fakat üzülmeyin . Siz gene o lezzetli yemeklerinizi pişirin diye 2008 dan bu yana fırın bakım ve tamiriniüstlenmektedir.

Ankastre parça, ankastre bakımı, ankastre montajı ve yerinde Franke teknik servis hizmetleri verilmektedir.

Yerinde onarımı olmayan cihazlarınız uzman teknik ekibimiz tarafından merkezimize getirilir, burada test cihazlarına bağlı olarak işlem yapılır ve ilk gün ki gibi çalışır durumda size teslim edilir.Ataşehir Franke servisi olarak hedefimiz memnun müşteri portföyümüzü arttırmaktır.

Bu doğrultuda size verdiğimiz hizmetlerde %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günüONLINE servis formumuzdan veya çağrı merkezi telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Davlumbaz servisi

Davlumbaz Bakım ürünleri inox temizleyici ve davlumbaz temizleyici krem parça, davlumbaz bakımı, davlumbaz montajı ve yerinde Ataşehir Franke servisi hizmetleri verilmektedir.

Yerinde onarımı olmayan cihazlarınız uzman teknik ekibimiz tarafından merkezimize getirilir, burada test cihazlarına bağlı olarak işlem yapılır ve ilk gün ki gibi çalışır durumda size teslim edilir.Ataşehir Franke servisi olarak hedefimiz memnun müşteri portföyümüzü arttırmaktır.

Bu doğrultuda size verdiğimiz hizmetlerde %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günü ONLINE servis formumuzdan veya çağrı merkezi telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

ilgili markayla herhangi bir balantımız yoktur

Ataşehir Franke Servisi,Batı Ataşehir Franke Servisi,İçerenköy Franke Servisi,Kayışdagı Franke Servisi,Feratpaşa Franke Servisi,Esatpaşa Franke Servisi,Örnek mah Franke Servisi,