Ataşehir Regal Servis

2569 görüntüleme

Ataşehir Regal Servis

0216 606 08 40,beyaz eşya teknik servisi anlamında uzman kadrosu ile destek veren bir kuruluştur. Teknik servis kalitesini her geçen gün arttırmak için elemanlarına yeni çıkan teknolojiler hakkında eğitimler vermektedir. Bu eğitimler sayesinde Ataşehir Regal Servisi elemanları yeni çıkan teknolojiler ile yoğurulup sizlere kusursuz bir tamir ve bakım servisi sunmaktadır.

Buzdolabı Servisi

Buzdolapları insan hayatını kolaylaştıran yiyecek ve içeceklerimizin taze kalmasını sağlayan evlerin vazgeçilmezi haline gelen en önemli beyaz eşyadır. Ataşehir Regal Servisi, buzdolabınızın en profesyonel bir şekilde servis imkânı sunmaktayız

Çamaşır Makinesi Servisi

Eski nesiller bilirler ki çamaşır yıkamanın ne kadar zahmetli ve emek gerektiren bir iş olduğunu . Gelişen teknoloji ile birlikte bu sorun ortadan kalkmış ancak elektronik eşyaların bozulma sorunlari patlak vermiştir. servisi ile bozulan çamaşır makinenizinsorununun çözümü bir telefon kadar uzağınızda .

Bulaşık Makinesi Servisi

Annelerinin kızlarına ilk öğrettiği ev islerindendir bulaşık yıkamak gelişen teknoloji ile bu geleneğin yerini bulaşık makineleri almış ve insan hayatına büyük kolaylık sağlamıştır. Az su tüketimleriyle çoğu evin gözdesi haline gelse de bu makinelerinde servis görmeleri kaçınılmaz sonlarıdır bulaşık makinenizin bakımını en mükemmel şekilde gerçekleştirir.

Fırın Servisi

En güzel yemekler fırında pişer . Fırınınızın sizi yarı yolda bırakması ise çok acı bir durumdur fakat üzülmeyin . Siz gene o lezzetli yemeklerinizi pişirin diye 2008 dan bu yana fırın bakım ve tamiriniüstlenmektedir.

Ankastre parça, ankastre bakımı, ankastre montajı ve yerinde Ataşehir Regal Servisi hizmetleri ataşehirin her bölgesine kaliteli servis hizmeti saglamaktayız  ataşehir regal servis,verilmektedir.

Yerinde onarımı olmayan cihazlarınız uzman teknik ekibimiz tarafından merkezimize getirilir, burada test cihazlarına bağlı olarak işlem yapılır ve ilk gün ki gibi çalışır durumda size teslim edilir.Ataşehir Regal Servisi olarak hedefimiz memnun müşteri portföyümüzü arttırmaktır.

Bu doğrultuda size verdiğimiz hizmetlerde %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günüONLINE servis formumuzdan veya çağrı merkezi telefon 0216 606 08 40 numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Davlumbaz servisi

Davlumbaz parça, davlumbaz bakımı, davlumbaz montajı ve yerinde Ataşehir Regal Servisi hizmetleri bakım ürünlerini servisimizde temin ede bilir siniz bolge servis verilmektedir.

Yerinde onarımı olmayan cihazlarınız uzman teknik ekibimiz tarafından merkezimize getirilir, burada test cihazlarına bağlı olarak işlem yapılır ve ilk gün ki gibi çalışır durumda size teslim edilir. Ataşehir Regal Servisi olarak hedefimiz memnun müşteri portföyümüzü arttırmaktır.
İstanbul Ataşeshir Bolgesinde Oturan siz Degerli Regal Beyaz Eşya Kullanıcıları Garantı Kapsamını Doldurmus bulaşık makinası Fırın Davlumbaz Ocak Buzdolabı Çamaşır Makinası Servisi

Bu doğrultuda size verdiğimiz hizmetlerde %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günü ONLINE servis formumuzdan veya çağrı merkezi telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.küçük veya büyük tüm ev aletlerinizin bakımı için sizlere uzman kadro ve eğitimli personelleriyle hizmetlerini sağlamaktadırlar. Yetkili personelleriyle iletişime geçtiğiniz an aynı gün sizlere hizmet için belirttiğimiz noktalara servis sağlamaktadır. 
Hızlı pratik ve kaliteli hizmetten aynı gün beklemeden yararlanabilirsiniz.

ilgili markayla herhangi bir balantımız yoktur.
bölge servis özel teknik servis hizmeti sunmaktadır,yapılan iş ve yedek parca servisimiz tarafın dan 1yıl garanti altındadır.
Ataşehir Regal Servis, Ataşehir Regal Servisi, Regal Ataşehir Servisi, Regal Servisi, Regal Servis, İstanbul Regal Servisi, Regal Buzdolabı Servisi, Regal Bulaşık Makinesi Servisi, Regal Çamaşır Makinesi Servisi, Ataşehir Bulaşık Makinesi Servisi, Atraşehir Çamaşır Makinesi Servisi, Ataşehir Buzdolabı Servisi, Ataşehir Regal Buzdolabı Servisi, Ataşehir Regal Bulaşık Makinesi Servisi, Ataşehir Çamaşır Makinesi Servisi, Ataşehir Beyaz eşya Servisi, İstanbul Ataşehir Bulaşık Makinesi Servisi, İstanbul Anadolu Yakası Beyaz Eşya Servisi,