Ugurmumcu Siemens Servisi

2569 görüntüleme

Ugurmumcu Siemens Servisi 0216 606 08 40,Hizmetleri 7/24 servis,beyaz eşya teknik servisi anlamında uzman kadrosu ile destek veren bir kuruluştur. Teknik servis kalitesini her geçen gün arttırmak için elemanlarına yeni çıkan teknolojiler hakkında eğitimler vermektedir. Ugurmumcu siemens Servis, elemanları yeni çıkan teknolojiler ile yoğurulup sizlere kusursuz bir tamir ve bakım servisi sunmaktadır.

istanbul whirpool bölge Servisi İstanbul whirpool servisi,
whirpool servismizde garanti kapsamındaki beyaz eşya ve klimalarınızın hasar görmüş parçaları temin edilerek değiştirilmektedir. Arıza durumlarında pratik elemanlarımız ve firma araçlarımızla en kısa zamanda adresinizdeyiz.

Buzdolapları insan hayatını kolaylaştıran yiyecek ve içeceklerimizin taze kalmasını sağlayan evlerin vazgeçilmezi haline gelen en önemli beyaz eşyadır.

Yerinde onarımı olmayan cihazlarınız uzman teknik ekibimiz tarafından merkezimize getirilir, burada test cihazlarına bağlı olarak işlem yapılır ve ilk gün ki gibi çalışır durumda size teslim edilir. Ugurmumcu siemens Servisi, olarak hedefimiz memnun müşteri portföyümüzü arttırmaktır.

Bu doğrultuda size verdiğimiz hizmetlerde %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günü ONLINE servis formumuzdan veya çağrı merkezi telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bakım ve tamirat gerektiren beyaz eşyalarınızı bizim güvenli ellerimize, bundan sonrasını ise bize bırakın!
İLGİLİ MARKAYA OZEL SERVİS HİZMETİ VERMEKTEYİZ