Kurtköy Profilo Servisi

2569 görüntüleme

Kurtköy Profilo Servisi 0216 606 08 40

Bir çeyizin en nadide parçaları beyaz eşyalardır, beyaz eşya adeta olmazsa olmazıdır çeyizin. Peki beyaz eşyalar için olmazsa olmaz nedir? Bunu hiç düşündünüz mü? Beyaz eşyalarında olmazsa olmazıdır vardır elbet.

Beyaz eşyalar kullanım kılavuzundaki talimatlara uygun şekilde kullanılmak ister, arızalanmasalar dahi periyodik bakımlarla arızalanmaya davetiye çıkarabilecek parçaların tespit edilip değiştirilmesi adına kontrol edilmek ister, herhangi bir arıza durumunda da derhal onarılmak ister. Ama en önemlisi tüm bu bakım ve onarım işleminin yetkili ve donanımlı bir el tarafından yapılmasını ister! Eğer bu istekler yerine getirilmezse bir beyaz eşyadan almanız geren maksimum verimi asla alamaz, Sürekli ev ve servis arasında süren bir hayatın kapılarını aralamış olursunuz. Demek ki yetkili servisin mahareti oldukça önemli.

Beyaz Eşya Bakım Ve Onarım işlerinizi Maharetli Ellerimize Bırakın!

Beyaz eşya sektöründe 15 yılı aşkın süredir bayrağı azimle taşıyan firmamız, Kurtköy Profilo servisi,hizmetiyle de Pendikli müşterilerimizin beyaz eşya servis işlemlerini gururla yapmaktadır. www.ikinox.com adresiyle Kurtköy Profilo servis, arayışlarınız için bir tık ötede olan firmamıza 0216 606 08 40 numaralı telefon hattımızdan da ulaşabilirsiniz. Alanında uzman profesyonel kadromuzla beyaz eşya servis hizmetleriniz için en etkili ve ekonomik çözümleri en kısa sürede size sonuyor, hizmetimiz sırasındaki müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızla da rakiplerimizden ayrılıyoruz. Uygun fiyatlı 1 yıl yedek parça ve işçiliik garantili servis hizmetimizden yararlanmak için mutlaka bizi tercih etmelisiniz.

Yerinde onarımı olmayan cihazlarınız uzman teknik ekibimiz tarafından merkezimize getirilir, burada test cihazlarına bağlı olarak işlem yapılır ve ilk gün ki gibi çalışır durumda size teslim edilir. Kurtköy Profilo Servisi, olarak hedefimiz memnun müşteri portföyümüzü arttırmaktır.

Bu doğrultuda size verdiğimiz hizmetlerde %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günü ONLINE servis formumuzdan veya çağrı merkezi telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

ilgili markayla herhangi bir bağlantımız yoktur