Frigidaire Servisi

2569 görüntüleme

Frigidaire Servisi 0216 606 08 40

Beyaz eşyalar bir evin olmazsa olmazıdır. Bu anlamda en kaliteli ürünlere sahip olmak isteriz. Ancak hepinizin bildiği gibi kalitelide olsa bütün elektronik ürünlerin bir ömrü vardır ve o ana kadar tabiri caizse saat gibi tıkır tıkır çalışan beyaz eşyalarımız, zamana yenik düşerek arıza vermeye başlamakta ve bir zaman sonra tamamen kullanılmaz hale gelmektedirler. Durum böyleyken eşya sahipleri olarak eliniz kolunuz bağlı oturacak mısınız? Tabiki hayır! Bir beyaz eşyadan almanız gereken maksimum verim, eşyanızın periyodik bakımlarının yapılması ve tabiki bunun yanında kullanım kılavuzundaki talimtlara göre kullanılmasına bağlıdır. Eğer bakım konusunda bilginiz yoksa, bu işlemi tek başına yapmanız mümkün olmayacak, tek başına bakım ve tamirat işlemlerini yapma girişiminiz belki de daha büyük zararlara yol açacaktır. Dolayısı ile ‘’Kaş yaparken göz çıkarma’’ ihtimaliniz oldukça yükselecektir. Peki böyle bir durumda ne yapmalı?

Beyaz Eşyanızı Uzman Ellere Teslim Edin!

İstanbul sakinleri için diğer ilçelerde de olduğu gibi Frigidaire servisi taleplerinizde siz değerli müşterilerimize yardımcı olmak ve beyaz eşyanızın ilk günkü performansıyla çalışmaya devam etmesi için 15 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Servis sonrası 1 yıl boyunca yedek parça ve işçilik garantisi verdiğimiz Frigidaire servisihizmetimizden faydalanmak için vakit kaybetmeden www.ikinox.com adresimize gelerek servis talebinde bulunabilir, 0216 606 08 40 numaralı iletişim hattından 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu doğrultuda size verdiğimiz hizmetlerde %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günü ONLINE servis formumuzdan veya çağrı merkezi telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bakım ve tamirat gerektiren beyaz eşyalarınızı bizim güvenli ellerimize, bundan sonrasını ise bize bırakın!
İLGİLİ MARKAYA OZEL SERVİS HİZMETİ VERMEKTEYİZ

ilgili markayla herhangi bir balantımız yoktur.