Simfer Ankastre Servisi

2569 görüntüleme

Simfer Ankastre Servisi 0216 606 08 40

Bir çeyizin en nadide parçaları beyaz eşyalardır, beyaz eşya adeta olmazsa olmazıdır çeyizin. Peki beyaz eşyalar için olmazsa olmaz nedir? Bunu hiç düşündünüz mü? Beyaz eşyalarında olmazsa olmazıdır vardır elbet.

Beyaz eşyalar kullanım kılavuzundaki talimatlara uygun şekilde kullanılmak ister, arızalanmasalar dahi periyodik bakımlarla arızalanmaya davetiye çıkarabilecek parçaların tespit edilip değiştirilmesi adına kontrol edilmek ister, herhangi bir arıza durumunda da derhal onarılmak ister. Ama en önemlisi tüm bu bakım ve onarım işleminin yetkili ve donanımlı bir el tarafından yapılmasını ister! Eğer bu istekler yerine getirilmezse bir beyaz eşyadan almanız geren maksimum verimi asla alamaz, Sürekli ev ve servis arasında süren bir hayatın kapılarını aralamış olursunuz. Demek ki yetkili servisin mahareti oldukça önemli.

Beyaz Eşya Bakım Ve Onarım işlerinizi Maharetli Ellerimize Bırakın!

Beyaz eşya sektöründe 15 yılı aşkın süredir bayrağı azimle taşıyan firmamız, Simfer servisi,hizmetiyle de Pendikli müşterilerimizin beyaz eşya servis işlemlerini gururla yapmaktadır. www.ikinox.com adresiyle Simfer servis, arayışlarınız için bir tık ötede olan firmamıza 0216 606 08 40 numaralı telefon hattımızdan da ulaşabilirsiniz. Alanında uzman profesyonel kadromuzla beyaz eşya servis hizmetleriniz için en etkili ve ekonomik çözümleri en kısa sürede size sonuyor, hizmetimiz sırasındaki müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızla da rakiplerimizden ayrılıyoruz. Uygun fiyatlı 1 yıl yedek parça ve işçiliik garantili servis hizmetimizden yararlanmak için mutlaka bizi tercih etmelisiniz.İstanbul sakinleri için diğer ilçelerde de olduğu gibi Simfer servisi taleplerinizde siz değerli müşterilerimize yardımcı olmak ve beyaz eşyanızın ilk günkü performansıyla çalışmaya devam etmesi için 15 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Servis sonrası 1 yıl boyunca yedek parça ve işçilik garantisi verdiğimiz Simfer servisihizmetimizden faydalanmak için vakit kaybetmeden adresimize gelerek servis talebinde bulunabilir, 0216 606 08 40 numaralı iletişim hattından 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.İLGİLİ MARKAYA OZEL SERVİS HİZMETİ VERMEKTEYİZ
bölge servis özel teknik servis hizmeti sunmaktadır,yapılan iş ve yedek parca servisimiz tarafın dan 1yıl garanti altındadır.