Bulgurlu sharp servis

2569 görüntüleme

Bulgurlu sharp Servisi,0216 606 08 40 Hizmetleri 7/24 servis,beyaz eşya teknik servisi anlamında uzman kadrosu ile destek veren bir kuruluştur. Teknik servis kalitesini her geçen gün arttırmak için elemanlarına yeni çıkan teknolojiler hakkında eğitimler vermektedir. Bulgurlu sharp Servis, elemanları yeni çıkan teknolojiler ile yoğurulup sizlere kusursuz bir tamir ve bakım servisi sunmaktadır.

ozel İstanbul Anadolu yakası servis ağımız her geçen gün daha çok büyümekte ve gün içerisinde talebiniz doğrultusunda mobil araçlarımızı yönlendirebilmekteyiz.

Zamanımızın insanlarının hep çok şanslı olduğundan bahseder büyüklerimiz. Bunun nedeni değişen zaman içinde insanların, insan hayatını kolaylaştıracak birçok icadı şimdilerde herkes tarafından kullanılır hale getirmesidir denilebilir. Eskiden çamaşır yıkamak için dere kenarlarını mesken tutan büyüklerimiz şimdilerde her evde olan çamaşır makinelerini görünce bu zamanın insanlarının çok şanslı olduğundan bahsediyorlar haliyle. Bulaşıkların ise elde yıkandığı o dönemlerin bilenler için günümüzde kullandığımız bulaşık makineleri ise büyük bir nimet. Ancak günümüz insanınında yaşadığı bir takım problemler var. Beyaz eşya sahibi olmak bazen yanlış kullanım, yanlış teknik servis seçimi gibi durumlardan kaynaklanan problemleri de beraberinde getirebiliyor. Bu yüzden beyaz eşya sahibi olmaktan çok beyaz eşyaya sahip çıkabilmekte bir o kadar önemli. Dolayısıyla doğru teknik servisle çalışmanız hem sizin hemde beyaz eşyanız için en doğru seçim olacaktır.

Bu doğrultuda size verdiğimiz hizmetlerde %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günü ONLINE servis formumuzdan veya çağrı merkezi telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

ilgili markayla herhangi bir baglantımız yoktur.