Atalar Regal Servisi

2569 görüntüleme

Atalar Regal Servisi,0216 606 08 40 Hizmetleri 7/24 servis,15 yılı aşkın süredir beyaz eşya teknik servisi anlamında uzman kadrosu ile destek veren bir kuruluştur. Teknik servis kalitesini her geçen gün arttırmak için elemanlarına yeni çıkan teknolojiler hakkında eğitimler vermektedir.Atalar Regal Servisi elemanları yeni çıkan teknolojiler ile yoğurulup sizlere kusursuz bir tamir ve bakım servisi sunmaktadır.

İstanbul Anadolu yakası ozel servis ağımız her geçen gün daha çok büyümekte ve gün içerisinde talebiniz doğrultusunda mobil araçlarımızı yönlendirebilmekteyiz.

Regal Buzdolabı Servisi

Regal Buzdolapları insan hayatını kolaylaştıran yiyecek ve içeceklerimizin taze kalmasını sağlayan evlerin vazgeçilmezi haline gelen en önemli beyaz eşyadır. Atalar Regal Servisi, buzdolabınızın en profesyonel bir şekilde servis imkânı sunmaktayız

Bu doğrultuda size verdiğimiz hizmetlerde %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günü ONLINE servis formumuzdan veya çağrı merkezi telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

ilgili markayla herhangi bir baglantımız yoktur

Atalar Regal Servisi 0216 606 08 40,Atalar Regal Servisi ,Atalar Regal Servis,İstanbul Regal Servis,Atalar Regal Buzdolabı Servisi,Atalar Regal Bulaşık Makinesı Servisi,Atalar Regal Ankastre Servisi,Atalar Tamir Servisi,Atalar Regal Servis Hizmetleri,Atalar Regal Çamaşır Makinesı Servisi,Atalar Regal Bölge Servisi,Atalar Regal Beyaz Eşya Servisi,Atalar Regal Ocak Servisi,Atalar Regal Fırın Servisi,