Ugurmumcu Regal Servis

2569 görüntüleme

Ugurmumcu Regal Servisi,0216 606 08 40 Hizmetleri 7/24 servis,15 yılı aşkın süredir beyaz eşya teknik servisi anlamında uzman kadrosu ile destek veren bir kuruluştur. Teknik servis kalitesini her geçen gün arttırmak için elemanlarına yeni çıkan teknolojiler hakkında eğitimler vermektedir.Ugurmumcu Regal Servisi elemanları yeni çıkan teknolojiler ile yoğurulup sizlere kusursuz bir tamir ve bakım servisi sunmaktadır.

İstanbul Anadolu yakası ozel servis ağımız her geçen gün daha çok büyümekte ve gün içerisinde talebiniz doğrultusunda mobil araçlarımızı yönlendirebilmekteyiz.

Regal Buzdolabı Servisi

Regal Buzdolapları insan hayatını kolaylaştıran yiyecek ve içeceklerimizin taze kalmasını sağlayan evlerin vazgeçilmezi haline gelen en önemli beyaz eşyadır. Ugurmumcu Regal Servisi, buzdolabınızın en profesyonel bir şekilde servis imkânı sunmaktayız

Bu doğrultuda size verdiğimiz hizmetlerde %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günü ONLINE servis formumuzdan veya çağrı merkezi telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

ilgili markayla herhangi bir baglantımız yoktur

Ugurmumcu Regal Servisi 0216 606 08 40,Ugurmumcu Regal Servisi ,Ugurmumcu Regal Servis,İstanbul Regal Servis,Ugurmumcu Regal Buzdolabı Servisi,Ugurmumcu Regal Bulaşık Makinesı Servisi,Ugurmumcu Regal Ankastre Servisi,Ugurmumcu Tamir Servisi,Ugurmumcu Regal Servis Hizmetleri,Ugurmumcu Regal Çamaşır Makinesı Servisi,Ugurmumcu Regal Bölge Servisi,Ugurmumcu Regal Beyaz Eşya Servisi,Ugurmumcu Regal Ocak Servisi,Ugurmumcu Regal Fırın Servisi,