Kadıköy Subzero Servisi

2569 görüntüleme

Kadıköy Subzero Servisi

Bir teknik servisten istenen elbette ki hızlı ve güvenilir olmasının yanında ekonomik de olmasıdır. Zaten beyaz eşyalar, ankastre ocak, fırın ve setler, derin dondurucular gibi elektrikli cihazları evlerimize yüklü tutarlar ödeyerek aldığınızın ve uzun süre aynı verimle kullanmak istediğinizin son derece farkındayız.

Kadıköy Subzero Özel Servisi Olarak Size Sağladığımız Hizmetler

Kadıköy Subzero servisi olarak öncelikli temennimiz tabi ki hiçbir zaman cihazlarınızda sorun yaşamamanız ancak Whirpool markalı herhangi bir ürününüzde bir sorun yaşadığınızda ya da bakım hizmeti almak istediğinizde güvenle bizi arayabilirsiniz. Siz iletişim bilgilerimizden bize ulaştıktan sonra en kısa sürede ekibimizdeki konusunun uzmanı teknik servis personellerimizi kapınıza kadar gönderip yapılması gereken işlem her ne ise kaliteli ve güvenilir bir şekilde yardımcı oluyoruz. Üstelik aynı sorunu belli bir süre içinde tekrar yaşamanız durumunda ücretsiz olarak tekrar hizmet sağlıyoruz.

Kadıköy Subzero servisi olarak verdiğimiz hizmet tüm whirlpool markalı ürünleri kapsamaktadır. Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, derin dondurucu gibi ürünlerinizi yerinde onarımını gerçekleştirip tekrar eskisi gibi kullanmanızı en kısa sürede sağlıyoruz. Eğer onarım işlemi yerinde yapabileceğimiz bir işlem değilse ekip arkadaşlarımız evinizden teslim alıp bakım, onarım ya da parça değişimi işlemi gerçekleştikten sonra yine evinize telim edip yerine yerleştirmektedirler. Ayrıca bu gibi büyük beyaz eşyalar pahalı ve bu sebeple de uzun süreli kullanılmak istenen ürünler olduğu için arkadaşlarımız cihazlarınızı yerleştirdikten sonra siz değerli müşterilerimize ürünlerinizin kullanımında birkaç püf noktasından bahsedip çok daha verimli ve uzun süreli kullanmanız için destek de sağlamaktadırlar.

Kadıköy Subzero Özel Sevisi Olarak Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutup verdiğimiz hizmetin her zaman arkasında duran bir teknik servis hizmeti veriyoruz.
  • En kısa süre içinde en iyi hizmeti vermek her zaman birinci önceliğimizdir.
  • Beyaz eşya gibi ürünler zaten yeterince pahalı olduğu için tüm hizmetlerimizi diğer servislere göre çok daha ekonomik bedeller ödemeniz için ekonomik seviyelerde tutuyoruz.
  • Memnuniyetiniz ve cihazlarınızı çok daha uzun sürelerde kullanabilmeniz için her zaman yanınızdayız.