Maltepe Subzero Servisi

2569 görüntüleme

Maltepe Subzero Servisi

Maltepe IKINOX Özel Servisi olarak ak eşyalarınızın ilk günkü performansla çalışmasını sağlamaktadır. Teknik bilgi, tedarik desteği ile İstanbul’un en iyi firmaları arasında yer Meydan ekibimizin hizmet verdiği Subzero marka ürünler;

Ankastre mutfak cihazları.

Çamaşır makinesi.

Bulaşık makinesi.

Fırın.

Buzdolabı.

Maltepe etrafında itimat ve nitelik eşliğinde, ak eşyaların bakım, tamir ve tamir hizmetleri yapmaktadır. Biricik buzdolabında iki ayrımlı motorun yer aldığı Subzero buzdolapları İkili soğutma sistemi sayesinde dondurucu veya soğutucu bölmelerinde gıdaların saklanması için en Müsait hava koşullarını oluşturuyor. Bu soğutucular, gıdaların yapısını Veyahut lezzetini koruyan bir mahzen olarak düşünmek henüz doğru olur. Hayatımızdaki yeri tartışmasız paha biçilemez durumdadır. Maltepe SUBZERO Özel Servisi olarak emin, Ayrı olarak senelerin Mevcut ettiği deneyim ile istediğiniz şartlarda yanınızdayız.

Maltepe IKINOX Servisimiz öncelikle restoranlar ve oteller gibi pişirme endeksi çok olan alanlarda hizmet verir iken, günümüz şartlarında nitelikli işlevsellik tutkunu Hususi hedef kitleye ayrıcalıklı bir hizmet vermektedir. Bugün Subzero ailesinin bir mensubu IKINOX aygıt bakımında profesyonel hane kullanımına Müsait hale gelmiştir.

Cihazlara Subzero çatısında ak eşya servisi hizmetleri vermekteyiz. gereksinim duyacağınız bütün ak eşya servisi, bakım, bozukluk, tamir gibi işlemleri uzman teknisyenlerimiz tarafından en hızlı, bir Sene garantili olarak Siz kıymetli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. nitelik sağlamlığı ile güvenle kullandığınız eşyalarınız artık en Müsait ücret ile Maltepe IKINOX Servisi tarafımızdan yapılmaktadır. Hizmetlerimizden faydalanmanızı istiyoruz. sana bir telefon kadar yakınız!

Kaliteyle buluşmanız dileğiyle!

Maltepe IKINOX Subzero Servisi iletişim: 0216 606 08 40