Amana Servisi

2569 görüntüleme

Amana Servisi

Amana servisi olarak yaptığımız tüm hizmetler, uzun yılların verdiği bilgi ve tecrübe birikimlerine dayalı olarak profesyonel çözümler içermektedir. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak sürekli kendisini güncelleyen teknik ekibimiz, en kısa sürelerde en etkili çözümler için uygun niteliklere sahiptir. Firma olarak en önemli hedefimiz, müşteri memnuniyeti konusunda daha da yüksek hedeflere odaklanarak sektörde her konuda öncülük etmektir. Çalışma prensiplerimiz arasında yer alan en önemli hususlar, hizmette kalite ve dürüstlük ilkelerine bağlı kalmaktır. Her türlü teknik donanıma sahip olan uzman personelimiz, Amana marka tüm cihazlarınızın servis taleplerinde hizmetinize hazırdır.


Amana Buzdolabı Servisi

Amana servisi olarak evlerinizde yaşam konforu sağlayan tüm beyaz eşyalarınızın bakım hizmetlerini de büyük bir itina ile yapmaktadır. Yüksek bedellerle edinilen eşyaların bakımının periyodik olarak düzen içerisinde yapılması önemli bir gerekliliktir. Bu sayede beyaz eşyaların kullanım ömrü uzayarak yaşam konforunun kesintiye uğraması önlenmektedir. Firmamız tamir ve yedek parça temini dışında bakım hizmetleri konusunda da uzman personellerimizle kaliteli hizmetler sunmaktadır.
Beyaz Eşya Servisinde Hızlı Çözüm Zorunludur.

İstanbul Amana Servisi

Amana servisi olarak en çok önemsediğimiz husus, arızalı beyaz eşyalar sebebiyle kaybolan ev konforunu en kısa sürede yeniden sağlamaktır. Tüm çalışmalarımızda yegâne amacımız müşteri mağduriyetini engellemek ve Amana markaya sahip beyaz eşyalardan beklenen hizmetin kesintisiz devam etmesini sağlamaktır. Firmamızı aramanızı müteakip en kısa sürede servis araçlarımızla ulaşım sağlayarak arıza kontrolü yapılmakta ve en kısa sürelerde kalıcı çözümler üretilmektedir. Gerek bakım, gerekse onarımda üst düzeyde teknik bilgilere sahip uzman kadromuz, parça değişimleri konusunda da mutlaka orijinal yedek parça temininde hassasiyet göstermektedir.

Amana servisi olarak İstanbul’un birçok semtinde hizmet sunan firmamız, İstanbul bölgesinde bulunan tüm müşterilerimize en kısa sürelerde ulaşım sağlayabilmek için, güler yüzlü personelimiz vasıtasıyla randevu usulüyle hizmet vermektedir.

• Buzdolabı
• Çamaşır Makinası
• Fırın
• Bulaşık Makinası
• Kurutma Makinası

Türünden Amana markasına sahip olan beyaz eşyaların tamir, bakım, onarım ve parça değişim işlemleri ile ilgili bilgi alabilmek için, firmamızın müşteri hizmetleri hattından bize ulaşabilir ve her konuda bilgi alabilirsiniz.