Beykoz Amana Servisi

2569 görüntüleme

Beykoz Amana Servisi

İşletmeler tarafından piyasaya sunulan markaların sayısı her geçen gün artmaktadır. White westinghouse Türkiye, İstanbul’da ikamet eden müşterilerimize ve mahallelerine servisizim her gün onlarca müşterinin hizmet talebine en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz.

İstanbul Beykoz Amana servisi, uzun süredir ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan Amana Elektrik Şirketi özel servisi olan IKINOX, buzdolabı veya davlumbazlar gibi ev eşyalarının onarım ya da bakımı durumunda size en kaliteli çözümü sunar.

Beykoz da bulunan özel servisimizin hizmet verdiği ürün gamı;

· Amana Buzdolabı.

· Çamaşır makinası.

· Bulaşık makinası.

· Fırın, davlumbaz.

· Kombi Servisi .

· Ankastre ürünler.

Beykoz Amana Servisi ; Geçmiş yıllardan beri edindiği deneyim ve birikimleri ile üst seviyede hizmet anlayışını ilkesi olarak kabul eden firmamız, yüksek müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket etmektedir. Beyaz eşyaların arıza yapmaması için periyodik bakımların uygulanması gerekir. Uzman ekip tarafından saat sınırı olmadan hizmet vermekteyiz.

Beykoz Amana Servisi profesyonel ve konusunda uzman yenilikçi felsefeleriyle ve kapasitelerini arttırmak amacıyla yaptıkları çalışmalarla, sektördeki meslektaşlarının daima bir adım önünde olmayı biliyorlar. Profesyonel hizmet anlayışı, üst düzey müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket etmekteyiz.

Beykoz ve çevresindeki pazarlarda tüketici ilişkilerine satış sonrasında hız kazandırarak daha yaygın şekilde memnuniyeti devam ettirmektedir.

Beykoz Amana Servisi; ev aletleri zamanla size çok büyük sorunlar yaşatabilir. Maddi manevi sıkıntı çekmek istemiyorsanız buzdolabı, kombi gibi ev aletlerinizin düzenli olarak bakım yapılması gerekir. Beykoz IKINOX özel servisi servisi uzun yıllardan beri halkı için çalışmakta zor durumda kalmamanız mağdur olmamanız için elinden gelen her şeyi yapar.

Beykoz Amana Servis

Beykoz Amana Servisi Sizlere her daim kaliteli uygun fiyat sunan Servisimiz ödemelerde her zaman kolaylık sağlar. Sizlere eft, banka kartları ile ödeme veya kapıda elden nakit ödeme gibi seçeneklerde sunar. Kaliteyi en üst seviyede yaşamak siz değerli müşterilerimizin de hakkıdır. Kaliteli hizmeti ve uygun fiyatı almak için sizlerde 7/24 kurumsal firmamıza ulaşabilir taleplerinizi iletebilirsiniz .

Beykoz Amana Servisi amacımız, müsterilerimize en hızlı ve en guvenli hizmeti vermektir. Zor durumda kalmamanız mağdur olmamanız için elinden gelen her şeyi yapar.

İKİNOX.COM TEL NO: 0216 606 08 40 bir telefon kadar yakınızdayız.

Beykoz Amana Servis